Nazwa produktu:

Lustrzane Odbicia Zwierząt- Sprawdź Jak Spostrzegawczy Jesteś

Cena:

24,45 

Na stanie

HA023

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LUSTRZANE ODBICIA ZWIERZĄT – Sprawdź, Jak Spostrzegawczy Jesteś

W pudełku znajduje się 96 kart. Dziecko znajduje i dopasowuje karty z cieniami zwierząt tak, aby po złożeniu kart szarymi paskami do siebie cienie stanowiły lustrzane odbicie. Następnie odwraca karty, by sprawdzić, czy prawidłowo rozwiązało zadanie. Jeśli tak, na odwrocie będzie miało motyla o takich samych skrzydłach.Parę kart może ułożyć w przykrywce plastikowego pudełka, a następnie nałożyć na nią głębszą część pudełka i odwrócić w celu sprawdzenia.

Produkt LUSTRZANE ODBICIA ZWIERZĄT – Sprawdź, jak spostrzegawczy jesteś został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie oferujemy wiele najrozmaitszych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli szukasz solidnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Lustrzane Odbicia Zwierząt- Sprawdź Jak Spostrzegawczy Jesteś - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK