Promocja!

Nazwa produktu:

Łubudu Family – Gra Zręcznościowa

Cena:

64,00 

Na stanie

PL116

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ŁUBUDU to gra zręcznościowa w 3 wariantach. Zadaniem jej uczestników jest zbudowanie wieży z plastikowych elementów o różnym kształcie i wielkości. W zależności od wariantu gry wygra ten, kto najszybciej ułoży określony wzór wieży lub kto zbuduje najwyższą wieżę.

Gra jest niezwykle emocjonująca, uczy cierpliwości, precyzji, zręczności i opanowania.

Zawartość opakowania:

– Kulki małe – 8 szt.,
– Kulki średnie – 8 szt.,
– Kulki duże- 8 szt.,
– Kostki – 8 szt.,
– Żetony kółka – 4 szt.,
– Żetony kwadraty – 4 szt.,
– Żetony trójkąty – 4 szt.,
– Karty wzorów – 16 szt.,
– Klepsydra,
– Instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl prezentujemy produkty polskiej marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od dekad projektuje pomysłowe zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego typu wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszej ofercie. Do znanych i polecanych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Terapia – pamięć sensoryczna. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Misją naszych działań jest oferowanie kompleksowych pomocy edukacyjnych potrzebnych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne pozycje posegregowaliśmy w różnych działach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z wyszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Łubudu Family – Gra Zręcznościowa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK