Nazwa produktu:

LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 4

Cena:

34,50 

Na stanie

HA254

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LUBIĘ MÓWIĆ Cz. 4

MATERIAŁY DO TERAPII OPÓŹNIONEGO ROZWOJU MOWY. CZĘŚĆ 4: ETAP BARDZO PROSTYCH ZDAŃ

Publikacja przeznaczona jest dla małych dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, do pracy w gabinecie logopedycznym lub do samodzielnej pracy z dorosłymi w domu. Pomoc może być wykorzystana także przez rodziców prawidłowo rozwijających się maluchów jako stymulacja rozwoju mowy. Ma na celu uczyć dzieci konstruowania prostych zdań.

Podpisy pod obrazkami w książce są zapisane małą czcionką ale mimo to same ilustracje i dodatkowe karty są bardzo przydatne w terapii.

Zestaw zawiera:
– Zeszyt 12 stron B5
– 37 kart łączących spiralą B5
– 12 kart B5

Autorka: Anna Tońska-Szyfelbein

Produkt LUBIĘ MÓWIĆ 4 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online skompletowaliśmy mnóstwo rozmaitych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!