Nazwa produktu:

LOGOTOMY Z GŁOSKAMI P, B, F, W. ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE

Cena:

42,00 

Na stanie

AI160

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logotomy Z Głoskami P, B, F,W. Ćwiczenia Logopedyczne

to zestaw ćwiczeń skierowany do logopedów i terapeutów mowy. Materiał ma za zadanie wspomóc i urozmaicić pracę dziecka nad poprawną wymową głosek [p], [b] oraz [f] i [w] na pierwszym etapie terapii. Z uwagi na prostotę ćwiczeń mogą one być wykorzystywane również przez terapeutów, nauczycieli, jak i rodziców.

W zestawie znajdują się zadania zachęcające dziecko nie tylko do wielokrotnego powtarzania monotonnego materiału słownikowego, ale także do ćwiczeń grafomotorycznych, posługiwania się nożyczkami, dopasowywania. Oprócz doskonalenia prawidłowej wymowy dzieci mogą zapoznać się z podstawowymi pojęciami matematycznymi, nazwami kolorów, prostych figur geometrycznych, pojęciami: duży – mały, wysoki – niski, mniej – więcej. Ćwiczenia uwzględniają również trening umiejętności grafomotorycznych poprzez wodzenie kredką po śladzie, ograniczonej konturem płaszczyźnie oraz kreślenie liter.

Ćwiczenia logopedyczne zostały ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności:
– wywołanie prawidłowego brzmienia głoski w izolacji,
– ćwiczenia głoski w sylabach otwartych, czyli w nagłosie,
– ćwiczenia głoski w śródgłosie,
– ćwiczenia głoski w sylabach zamkniętych oraz w grupach spółgłoskowych.
Publikacja zawiera również propozycje prostych ćwiczeń oddechowych, słuchowych oraz mięśni narządów artykulacyjnych.

Format: Karty pracy do kopiowania, A4
Ilość stron: 53

Oferowany produkt LOGOTOMY Z GŁOSKAMI P, B, F, W. ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE został opracowany przez uznane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych materiałach dydaktycznych. W naszym sklepie internetowym prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, udar mózgu czy choroba Parkinsona. Marka WIR oferuje również specjalistyczną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Materiały z asorymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie w wielu kategoriach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa, a także dyslekcja. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują także najrozmaitsze szkolenia dedykowane tematyce zaburzeń rozwojowych. Akcesoria dydaktyczne WIR dobrze sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych kolekcji tej marki należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Dyslekcja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Mój kalendarz.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!