Nazwa produktu:

LOGOPOTYCZKI SZUMIĄCE. GRY I ZABAWY LOGOPEDYCZNE

Cena:

65,00 

Na stanie

AI308

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logopotyczki Szumiące. Gry I Zabawy Logopedyczne

to gry i zabawy logopedyczne do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek szumiących (sz, ż, cz, dż). Usprawniają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość dziecka. W serii znalazły się znane zabawy, takie jak kółko i krzyżyk, loteryjka, a także wiele innych ciekawych ćwiczeń.

Zawartość pudełka:

  • 21 gier i zabaw,
  • kartoniki z obrazkami,
  • dodatkowe kartoniki do gry w domino,
  • instrukcja ze wskazówkami dla rodzica/terapeuty.

Zawarte w pudełku gry sprawdzą się podczas zajęć w gabinecie logopedycznym oraz w pracy w domu. Różnorodność gier zapewni dziecku dobrą zabawę przy wykonywaniu często żmudnych ćwiczeń artykulacyjnych.

Polecane dla dzieci w wieku 4-7 lat z wadami wymowy oraz trudnościami w artykulacji.

Zobacz Logopotyczki syczące. Gry i zabawy logopedyczne.

Format: A5

Liczba stron: 24

Autorki: Małgorzata Nowak, Jowita Wilk

Zestaw „LOGOPOTYCZKI SZUMIĄCE. GRY I ZABAWY LOGOPEDYCZNE” dostarczany jest przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w przeróżnych pomocach terapeutycznych. W naszym sklepie online oferujemy ok. 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: demencja, zespół downa czy choroba Refsuma. Marka WIR dostarcza również naukową literaturę stworzoną dla nauczycieli i psychologów. Liczne pomoce z katalogu w/w firmy znajdą Państwo w sklepie Juniora w wielu kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła, a także dyslekcja. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują również rozmaite szkolenia poświęcone tematyce zaburzeń rozwojowych. Materiały szkoleniowe tej marki idealnie sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, Trudne sytuacje społeczne oraz Lektury jak malowane.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!