Nazwa produktu:

LOGIŚ I JA- SZEREGI. ĆWICZENIA LOGICZNEGO MYŚLENIA

Cena:

42,00 

Na stanie

AI100

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logiś i Ja – Szeregi. Ćwiczenia Logicznego Myślenia

to seria ćwiczeń kształtujących umiejętność logicznego myślenia do wykorzystania w przedszkolu, w domu oraz w trakcie terapii.
Zeszyt Szeregi – to obszerny zestaw ćwiczeń kształtujących umiejętność porządkowania szeregów 3-, 4-, 5- i 6-elementowych. W kartach pracy wykorzystano kilka różnych typów zadań polegających na naśladowaniu, kontynuowaniu lub uzupełnianiu szeregu poprzez wskazywanie, układanie/przyklejanie lub rysowanie brakujących elementów.

Ćwiczenie linearnego porządkowania elementów według podanej reguły to jeden ze sposobów na usprawnienie lewej półkuli mózgu, która pełni kluczową rolę w nauce języka, przedmiotów ścisłych oraz reguł społecznych.

Oferowany produkt “LOGIŚ I JA- SZEREGI. ĆWICZENIA LOGICZNEGO MYŚLENIA” został opracowany przez uznane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach edukacyjnych. W sklepie Juniora prezentujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Znakomite pomoce z asortymentu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie,percepcja wzrokowa, a także pomoce logopedyczne.

Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne WIR dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy wterapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „LOGIŚ I JA- SZEREGI. ĆWICZENIA LOGICZNEGO MYŚLENIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK