Logiś I Ja- Szeregi. Ćwiczenia Logicznego Myślenia

Cena:

46,00 

Na stanie

AI100

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Logiś i Ja – Szeregi. Ćwiczenia Logicznego Myślenia

to seria ćwiczeń kształtujących umiejętność logicznego myślenia do wykorzystania w przedszkolu, w domu oraz w trakcie terapii.
Zeszyt Szeregi – to obszerny zestaw ćwiczeń kształtujących umiejętność porządkowania szeregów 3-, 4-, 5- i 6-elementowych. W kartach pracy wykorzystano kilka różnych typów zadań polegających na naśladowaniu, kontynuowaniu lub uzupełnianiu szeregu poprzez wskazywanie, układanie/przyklejanie lub rysowanie brakujących elementów.

Ćwiczenie linearnego porządkowania elementów według podanej reguły to jeden ze sposobów na usprawnienie lewej półkuli mózgu, która pełni kluczową rolę w nauce języka, przedmiotów ścisłych oraz reguł społecznych.

Oferowany produkt “LOGIŚ I JA- SZEREGI. ĆWICZENIA LOGICZNEGO MYŚLENIA” został opracowany przez uznane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych artykułach edukacyjnych. W sklepie Juniora prezentujemy mniej więcej 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Znakomite pomoce z asortymentu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – proste teksty, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie,percepcja wzrokowa, a także pomoce logopedyczne.

Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i warsztaty poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne WIR dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy wterapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych materiałów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Logiś I Ja- Szeregi. Ćwiczenia Logicznego Myślenia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK