Nazwa produktu:

LATO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

11,50 

Na stanie

HA066

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LATO – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc i zjawisk przyrody.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące lata: letnie miesiące i święta, charakterystyczne cechy pogody, zabawy na dworze i wakacyjne wycieczki, letnie ubrania i akcesoria, warzywa i owoce dojrzewające latem, łąkę i jej mieszkańców.

Produkt LATO – Bardzo proste czytanki dla dzieci został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie oferujemy setki rozmaitych pomocy logopedycznych GW Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

LATO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

LATO. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK