Łączenie Wyrazów W Zdania

Cena:

64,94 

Brak w magazynie

AI106

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Łączenie Wyrazów w Zdania

to zestaw pomocy do nauki budowania prostych zdań oraz rozbudowywania grupy podmiotu i dopełnienia. Ćwiczenia oparte są na czterech prostych zdaniach, do których dołącza się nowe wyrazy, by w ten sposób, stopniowo konstruować rozbudowane zdania.
Pomoc kształtuje również umiejętność zadawania pytań do poszczególnych wyrazów w zdaniu lub zadawania pytań do tego, co widzimy na obrazku. Konstrukcja ćwiczeń wspiera mówienie (zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi).

Zestaw polecamy dla:
– osób dorosłych z afazją,
– dzieci z afazją i alalią,
– wszystkich pracujących nad rozbudową systemu języka polskiego: niesłyszących, dzieci autystycznych i z Zespołem Aspergera, uczących się języka polskiego jako obcego lub dla dwujęzycznych.

Zestaw zawiera: 15 dużych tabel oraz duże, czytelne etykiety z napisami i obrazkami. Dla lepszego komfortu pracy terapeutycznej zastosowano karty powlekane folią matową – czytelne, wyraziste, bez refleksów świetlnych.

Łączenie Wyrazów W Zdania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK