Nazwa produktu:

Księga Emocji

Cena:

44,00 

Na stanie

AT132

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Księga Emocji

Rozpoznawanie emocji i uczuć oraz umiejętność ich wyrażania są bardzo istotne w rozwoju dziecka. Chociaż dorośli nieraz domyślają się, co czują dzieci to często nie potrafią im tego wytłumaczyć w odpowiedni sposób ani spokojnie o tym porozmawiać. Zrozumienie własnych emocji jest jednak niezbędne, żeby dziecko rozwijało się szczęśliwie.

Trzydzieści opowiadań zawartych w tej książce pomoże dzieciom oswoić różne uczucia i odkryć jak sobie z nimi radzić. W końcu nie ma dobrych czy złych emocji i zarówno dzieci, jak i dorośli mają prawo do jednych i do drugich. Warto wspierać swoje Pociechy w ich przeżywaniu i nie uciekać zwłaszcza przed tymi uczuciami, które trudno nam zaakceptować. Uzupełnieniem opowiadań są zestawy podpowiedzi dla rodziców przygotowane przez La Nau Espacial, ośrodek specjalizujący się w edukacji emocjonalnej.

Księga emocji to trzydzieści opowiadań zawartych w tej książce pomoże dzieciom oswoić różne uczucia i odkryć, jak sobie z nimi radzić.

Książka zawiera 208 stron;
Format książki 230×165 mmm;
Twarda oprawa;
Autor: Maria Menendez-Ponte, Karolina Jaszecka.

Księga Emocji - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK