Nazwa produktu:

KRZYŻÓWKI NA CAŁY ROK DLA DZIECI UCZĄCYCH SIĘ CZYTAĆ

Cena:

21,89 

Na stanie

HA227

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Krzyżówki Na Cały Rok Dla Dzieci Uczących Się Czytać

Prezentowana publikacja to zbiór krzyżówek edukacyjnych dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z czytaniem i pisaniem.

Krzyżówki zawierają proste hasła pisane dużymi, drukowanymi literami oraz podpowiedzi obrazkowe.
W każdej krzyżówce pojawiają się nazwy miesięcy, głównych świąt, pór roku oraz różnych atrybutów z nimi związanych, dzięki czemu dziecko poznaje i utrwala wiadomości związane z kalendarzem, a także poszerza słownik bierny i czynny. Atrakcyjność publikacji podnoszą dołączone naklejki, które stanowią nagrodę za odczytanie hasła.Rozwiązywanie krzyżówek to radość działania, poznawania, poszukiwania i odkrywania, a jednocześnie intelektualna gimnastyka usprawniająca rozmaite funkcje (m.in. uwagę, percepcję, rozumowanie i pamięć), nauka planowania, doskonały trening czytania i pisania. Zachęcamy zatem do rozwijania u dzieci pasji do rozwiązywania krzyżówek: dzięki niej maluchy będą uczyć się i rozwijać, a jednocześnie dobrze bawić.

96 Stron
Autor: Justyna Nizińska, Ewa Oleksy
Format: 293×205 mm
Rok wydania: 2020

Produkt Krzyżówki na cały rok dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online oferujemy mnóstwo rozmaitych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska i Iwona Tomasik. Jeśli potrzebujesz przydatnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!