Nazwa produktu:

Kreskowanki

Cena:

18,00 

Na stanie

HA175

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kreskowanki

to zestaw ćwiczeń dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wspomagający rozwój:

  • percepcji wzrokowej,
  • koordynacji wzrokowo-ruchowej,
  • koncentracji,
  • orientacji przestrzennej,
  • umiejętności grafomotorycznych.

Publikacja składa się z 30 rysunków umieszczonych na siatkach zbudowanych z kropek, ułożonych według wzrastającego stopnia trudności. Zadaniem dziecka jest jak najdokładniejsze odwzorowanie ich na sąsiadujących kartach.

Produkt Kreskowanki został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy kilkaset wartościowych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kreskowanki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK