Kredki Kamyki-Crayon Rocks 2 Sztuki

Cena:

7,99 

Brak w magazynie

ZK021

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Crayon rocks 2 sztuki.

Kredki wykonane z naturalnego wosku z amerykańskich ziaren soi, barwione naturalnymi barwnikami. Świetne do nauki poprawnego chwytu, przygotowują rękę i palce do pisania przy okazji wzmacniając ich mięśnie.

Crayon Rocks zostały stworzone przez nauczycielkę, Barbarę Lee, przez lata pracującą z Dziećmi specjalnej troski, którą zainspirowała terapeutka Jan Olsen. Program „Pisanie bez łez”, przy którym obie współpracowały, uświadomił Lee jak ważne w procesie rozwojowym Malucha jest ukształtowanie silnego uchwytu. Umiejętność starannego pisania również od niego zależy.

Pierwszym narzędziem do stawiania liter zazwyczaj jest właśnie kredka. Większość Dzieci ściska wtedy kredkę całą pięścią, a zachęcanie do zaangażowania jedynie trzech palców nie przynosi oczekiwanego efektu, ponieważ rączka Malucha nie jest jeszcze wystarczająco przygotowana. To z kolei uniemożliwia im poprawne pisanie.

Kredki Crayon Rocks wzmacniają mięśnie dłoni angażując kciuk, palec wskazujący i środkowy. Wyjątkowy kształt sprawia, że barwne kamienie stają się cudownym narzędziem do właściwego rozwoju motoryki.

W przeciwieństwie do pozostałych kredek dostępnych na rynku, Crayon Rocks są wykonywane z przetworzonego, koszernego wosku. Naturalne pigmenty tworzą piękne, intensywne kolory, które pięknie prezentują się na kartce papieru.

Crayon Rocks są zupełnie nietoksyczne, produkowane przez Amiszów z Kentucky w starannym procesie ręcznego kształtowania. Poza tym kredki są ekologiczne i przyjazne nawet najmłodszym Dzieciom – ich rozmiar jest na tyle duży, aby zapobiec ewentualnemu połknięciu, i na tyle mały, aby łatwo mieściły się w rączce Malca. Jednak ostatecznie zaleca się, aby Dzieci poniżej trzeciego roku życia korzystały z kredek pod czujnym okiem Rodzica.

Pary dobieramy losowo, starając się by jedna kredka była w ciemniejszym odcieniu a druga w jaśniejszym.


Kredki Kamyki-Crayon Rocks 2 Sztuki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK