Nazwa produktu:

Kredki Crayon Rocks (8 Kolorów) W Bawełnianym Woreczku

Cena:

32,80 

Brak w magazynie

ZK081

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Crayon rocks to wyjątkowe kredki wykonane z naturalnego wosku z amerykańskich ziaren soi, barwione naturalnymi barwnikami. Kredki przypominają kamyki, które dzięki swojej prostej formie pobudzają wyobraźnię oraz wspomagają rozwój małej motoryki u dzieci. Owalny kształt zmusza do odpowiedniego trzymania kredki, dzięki czemu polecane są przez nauczycieli oraz terapeutów.

Większość kredek, które są dostępne na rynku wykonane są z parafiny. Do produkcji Crayon Rocks wykorzystywany jest wosk sojowy, który jest w 100 % naturalny. Dzięki temu kredki są gładkie oraz całkowicie bezpieczne. Crayon Rocks oprócz właściwości terapeutycznych świetnie rysują. Są bardzo dobrze napigmentowane dzięki czemu oddają ładny, intensywny kolor. Idealnie sprawdzają się do malowania dużych powierzchni.

Zestaw zawiera 8 kredek w kolorach podstawowych. Kredki zapakowane są w bawełniany woreczek, który ułatwia przechowywanie.

Wymiary opakowania: 7,5 x 8,5 cm
Wymiary pojedynczej kredki: ok. 3 x 2 cm
Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat.
Uwaga – na kredkach tworzy się naturalny biały osad, który po potarciu kredki lub podczas rysowania znika.

Kredki Crayon Rocks (8 Kolorów) W Bawełnianym Woreczku - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK