Nazwa produktu:

KONCENTRUJĘ SIĘ WIĘC ROZWIĄZUJĘ

Cena:

25,02 

Na stanie

HA040

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KONCENTRUJĘ SIĘ, WIĘC ROZWIĄZUJĘ

to zestaw ćwiczeń dla dzieci, którego celem jest doskonalenie percepcji wzrokowej oraz koncentracji. To propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i dzieci starszych, na przykład z deficytami rozwojowymi lub tych, których rozwój jest globalnie opóźniony.
Zadaniem dziecka jest dostrzeżenie różnic oraz szukanie podobieństw w zestawach bardzo do siebie zbliżonych pod względem graficznym i kolorystycznym. Całość składa się z przewodnika, 20 dwustronnych kart (zestawów) formatu A4 oraz folii z plastikowymi kieszonkami.
Każdy zestaw to 8 pokolorowanych, podobnych do siebie rysunków wykonanych ręcznie (wersja trudniejsza) oraz 8 kolorowych ilustracji przedstawiających z reguły ten sam obiekt, ale w 4 różnych ujęciach (wersja łatwiejsza).

Produkt KONCENTRUJĘ SIĘ, WIĘC ROZWIĄZUJĘ dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online skompletowaliśmy wiele pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KONCENTRUJĘ SIĘ WIĘC ROZWIĄZUJĘ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KONCENTRUJĘ SIĘ WIĘC ROZWIĄZUJĘ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK