Nazwa produktu:

Kolorowanki Sylabowe-Sylaby Ze Spółgłoskami P, M

Cena:

14,50 

Brak w magazynie

AI151

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kolorowanki Sylabowe – Sylaby Ze Spółgłoskami P, M

to seria zeszytów edukacyjnych, które zapewniają dzieciom dobrą zabawę i jednocześnie wspomagają rozwój motoryki małej, analizy słuchowej i wzrokowej, mowy oraz nauki czytania.

Zeszyt zawiera kolorowanki z sylabami ze spółgłoskami P i M:
PA, PO, PU, PÓ, PE, PI, PY, MA, MO, MU, MÓ, ME, MI, MY

Liczba stron: 32 (16 kolorowanek)
ISBN: 978-83-65423-08-5

Prezentowany produkt “KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI P, M” oferowany jest przez uznane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach logopedycznych. W naszym sklepie online oferujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół downa czy choroba Alzheimera. Wydawnictwo WIR zapewnia także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli a także terapeutów. Pomoce dydaktyczne z oferty w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w rozmaitych działach, np.: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – analogie, percepcja, a także emocje i relacje społeczne. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również rozmaite webinary poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwoju. Pomoce dydaktyczne WIR doskonale sprawdzają się na wielu obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą m.in.: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazji, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Lektury jak malowane.

Kolorowanki Sylabowe-Sylaby Ze Spółgłoskami P, M - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK