Nazwa produktu:

KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B, L

Cena:

14,50 

Na stanie

AI152

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kolorowanki Sylabowe Sylaby Ze Spółgłoskami B, L

to seria zeszytów edukacyjnych, które zapewniają dzieciom dobrą zabawę i jednocześnie wspomagają rozwój motoryki małej, analizy słuchowej i wzrokowej, mowy oraz nauki czytania.

Zeszyt zawiera kolorowanki z sylabami ze spółgłoskami B i L:
BA, BO, BU, BÓ, BE, BI, BY, LA, LO, LU, LÓ, LE, LI

Liczba stron: 32 (16 kolorowanek)
ISBN: 978-83-65423-09-2

Prezentowany produkt “KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B, L” został opracowany przez doceniane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach logopedycznych. W naszym serwisie prezentujemy mniej więcej 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców i ich dzieci jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alzheimera. Marka WIR oferuje również przydatną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także psychologów. Pozycje z asortymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie, matematyka dla dzieci oraz pomoce dydaktyczne przedszkole. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również rozmaite webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły edukacyjne WIR znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych produktów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B, L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B, L - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOLOROWANKI SYLABOWE-SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B, L - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK