Nazwa produktu:

Kodeks Dobrego Zachowania W Klasie

Cena:

87,30 

Brak w magazynie

MB016

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kodeks dobrego zachowania w klasie

Celem pomocy jest wspieranie nauczycieli i wychowawców w pracy nad kształtowaniem właściwymi zachowań dzieci w grupie rówieśniczej. Kodeks ma uczyć grupowych norm, ułatwiać ich przestrzeganie.

Do zestawu dołączono plakat – pomysły na przywileje i nagrody, które nauczyciel może stosować celem wzmocnienia pożądanych zachowań uczniów.

Kodeks zawiera zestaw 16 zasad „dobrego” zachowania się dziecka w szkole oraz propozycje konsekwencji ich nieprzestrzegania. Każda z zasad wraz z rysunkowym symbolem została wydrukowana na karcie.

Konsekwencje umieszczone są na oddzielnych samoprzylepnych paskach, tak by nauczyciel mógł sam zadecydować, jakie konsekwencje są możliwe do zastosowania w jego klasie.

Przed umieszczeniem karty nauczyciel wybiera konsekwencje i przykleja ją w odpowiednim miejscu (dobór konsekwencji do zasad zależy od nauczyciela).

Karty umieszcza się w widocznych miejscach (na ścianie, drzwiach, drzwiczkach szafek itp.), liczba jednocześnie prezentowanych kart zależy od potrzeb. Optymalnie w klasie powinno być jednocześnie widocznych 5-6 zasad, które nauczyciel co 2-4 tygodnie wymienia (co pozwala uniknąć efektu „nie zwracania uwagi” na informacje zbyt długo eksponowane).

Zestaw zawiera:

  • 16 kart formatu A5
  • 16 pasków z konsekwencjami
  • 1 plakat z listą nagród
  • od 7 lat
Kodeks Dobrego Zachowania W Klasie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK