Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 48- JAGODA I JANEK W KIELCACH I SANDOMIERZU

Cena:

12,50 

Na stanie

AE103

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 48 – Jagoda I Janek W Kielcach I Sandomierzu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów umożliwia między innymi bezpośrednia współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo dostarcza artykuły szkoleniowe niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów dostarczanych przez WE należą np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w cenione specjalistyczne opracowania z zakresu różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 48- JAGODA I JANEK W KIELCACH I SANDOMIERZU - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 48- JAGODA I JANEK W KIELCACH I SANDOMIERZU - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK