Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 48- Jagoda I Janek W Kielcach I Sandomierzu

Cena:

12,99 

Na stanie

AE103

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 48 – Jagoda I Janek W Kielcach I Sandomierzu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.


Firma Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość oferowanych przez wydawnictwo materiałów umożliwia między innymi bezpośrednia współpraca z ważnymi ośrodkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo dostarcza artykuły szkoleniowe niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę narzędzi skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów dostarczanych przez WE należą np.: Kocham czytać, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w cenione specjalistyczne opracowania z zakresu różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w środowiskach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 48- Jagoda I Janek W Kielcach I Sandomierzu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK