Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 47- Jagoda I Janek W Katowicach I Żywcu

Cena:

12,99 

Na stanie

AE102

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Kocham Czytać. Zeszyt 47 – Jagoda I Janek W Katowicach I Żywcu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

  • Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo WE aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Wybitną jakość wydawanych przez wydawnictwo pomocy logopedycznych zapewnia między innymi regularna współpraca z licznymi placówkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje artykuły szkoleniowe niezbędne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów owocnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham Czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w popularne specjalistyczne monografie z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: gerontologia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wiele razy wyróżniane i nagradzane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 47- Jagoda I Janek W Katowicach I Żywcu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK