Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 42- JAGODA I JANEK W ZIELONEJ GÓRZE I ŻAGANIU

Cena:

8,87 

Na stanie

AE095

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 42 -Jagoda I Janek W Zielonej Górze I Żaganiu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość dostarczanych przez wydawnictwo materiałów zapewnia między innymi bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE zapewnia materiały dydaktyczne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez WE narzędzi efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne specjalistyczne książki z obszaru przeróżnych dziedzin tj.: gerontologia, psychologia oraz pedagogika. Książki redakcji WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 42- JAGODA I JANEK W ZIELONEJ GÓRZE I ŻAGANIU”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK