Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 40- Jagoda I Janek W Szczecinie I Świnoujściu

Cena:

12,99 

Na stanie

AE093

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 40 – Jagoda I Janek W Szczecinie I Świnoujściu

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.


W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 22
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

  • Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wysoką jakość opracowywanych przez markę pomocy logopedycznych umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi placówkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza materiały logopedyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów owocnie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najbardziej znanych zestawów artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham Czytać, Kocham mówić, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Logosyczanki.

Obszerny dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne naukowe książki z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Książki wydawnictwa WE były wiele razy wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 40- Jagoda I Janek W Szczecinie I Świnoujściu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK