Kocham Czytać. Zeszyt 38- Jagoda I Janek W Poznaniu I Gnieźnie

Cena:

12,99 

Na stanie

AE089

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 38 – Jagoda I Janek W Poznaniu I Gnieźnie

to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.

Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie szukać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-63590-63-5


Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość wydawanych przez markę pomocy edukacyjnych umoliwia między innymi bliska współpraca z rozmaitymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo opracowuje materiały edukacyjne przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez w/w markę narzędzi efektywnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów artykułów dostarczanych przez WE należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Karty diagnozy.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy jest bogaty w popularne specjalistyczne monografie z zakresu różnych dziedzin takich jak: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były systematycznie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 38- Jagoda I Janek W Poznaniu I Gnieźnie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK