Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 37- JAGODA I JANEK W KRAKOWIE I WIELICZCE

Cena:

12,50 

Na stanie

AE088

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 37 – Jagoda I Janek W Krakowie I Wieliczce

Jagoda i Janek w Krakowie i Wieliczce to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.

Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie szukać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-63590-62-8


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

  • Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Doskonałą jakość oferowanych przez WE materiałów umoliwia m.in. ścisła współpraca z rozmaitymi placówkami naukowymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo WE zapewnia pomoce niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z oferowanych przez WE artykułów efektywnie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych zestawów materiałów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Bogaty dorobek wydawniczy firmy obfituje w popularne naukowe opracowania z obszaru różnych dziedzin tj.np.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były wiele razy nagradzane i wyróżniane w społecznościach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 37- JAGODA I JANEK W KRAKOWIE I WIELICZCE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 37- JAGODA I JANEK W KRAKOWIE I WIELICZCE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 37- JAGODA I JANEK W KRAKOWIE I WIELICZCE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK