Kocham Czytać. Zeszyt 36- Jagoda I Janek W Białymstoku I Mikołajkach

Cena:

12,99 

Na stanie

AE087

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 36 – Jagoda I Janek W Białymstoku I Mikołajkach

Jagoda i Janek w Białymstoku i Mikołajkach to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.

Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2015


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:


Wydawnictwo WE nieustannie działa na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość dostarczanych przez WE materiałów dydaktycznych zapewnia m.in. bliska współpraca z ważnymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Akademia Ignatium w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE zapewnia pomoce niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę narzędzi owocnie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów dostarczanych przez WE zaliczyć można między innymi: Kocham czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Karty diagnozy.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione naukowe monografie z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania wydawnictwa WE były systematycznie nagradzane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 36- Jagoda I Janek W Białymstoku I Mikołajkach - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK