Kocham Czytać. Zeszyt 35- Jagoda I Janek W Warszawie I Ciechanowie

Cena:

12,99 

Na stanie

AE086

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 35 – Jagoda I Janek W Warszawie I Ciechanowie

Jagoda i Janek w Warszawie i Ciechanowie to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.

Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2015


Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:


Marka WE nieustannie funkcjonuje na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość dostarczanych przez markę materiałów zapewnia m.in. regularna współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo dostarcza artykuły dydaktyczne niezbędne w pomocy dzieciom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zaliczyć można między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Przedszkolak kocha czytać, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.

Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne publikacje z obszaru przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki wydawnictwa WE były systematycznie nagradzane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 35- Jagoda I Janek W Warszawie I Ciechanowie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK