Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 32- JAGODA I JANEK W RABCE ZDROJU I ZAKOPANYM

Cena:

12,50 

Na stanie

AE083

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 32 – Jagoda I Janek W Rabce Zdroju I Zakopanym

Jagoda i Janek w Rabce Zdroju i Zakopanem to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160×200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2015

Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:

  • Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo WE aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Doskonałą jakość opracowywanych przez wydawnictwo pomocy logopedycznych zapewnia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami badawczymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, a także Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo oferuje pomoce dydaktyczne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez w/w markę zestawów owocnie stosuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji artykułów dostarczanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: seria Kocham czytać, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w cenione naukowe publikacje z obszaru różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 32- JAGODA I JANEK W RABCE ZDROJU I ZAKOPANYM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 32- JAGODA I JANEK W RABCE ZDROJU I ZAKOPANYM - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK