Kocham Czytać. Zeszyt 31- Jagoda I Janek W Trójmieście

Cena:

12,99 

Na stanie

AE082

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 31- Jagoda I Janek W Trójmieście

Jagoda i Janek w Trójmieście to książka dla dzieci i świetna pomoc edukacyjna.
Książeczka wchodzi w skład serii “Jagoda i Janek w Polsce”. Mogą z niej korzystać dzieci umiejące czytać samodzielnie oraz te, które dopiero rozpoczynają naukę czytania. Czytając książkę dziecko może ćwiczyć umiejętność słuchania prostych tekstów i zapamiętywania informacji.

Poza tym książeczki z serii pozwolą dzieciom poznać najpiękniejsze zakątki kraju, a także wskażą, na co warto zwracać uwagę podczas wakacyjnego odpoczynku. Teksty poruszają też wiele ciekawych tematów, które dorośli mogą omawiać z dziećmi – ważne wydarzenia z historii Polski, odmienność krain geograficznych, piękno przyrody, charakterystyczna fauna i flora, regionalne potrawy, interesujące spotkania z ludźmi itp.

W opowiadaniach stawiane są pytania, na które rodzice i dzieci mogą wspólnie poszukiwać odpowiedzi w internecie, atlasach, encyklopediach czy innych źródłach. Dzięki temu dziecko nauczy się współpracy, rozbudzi to jego ciekawość i będzie motywować do nieustannych poszukiwań.

Format: 160-200 mm
Liczba stron: 24
Rok wydania: 2015

Dostępne w sklepie są również zestawy zeszytów w częściach:
Zestaw I- https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
Zestaw II-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
Zestaw III-https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html


Wydawnictwo WE skutecznie funkcjonuje na polskim rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość wydawanych przez WE materiałów dydaktycznych umoliwia m.in. bliska współpraca z licznymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo oferuje materiały edukacyjne przydatne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z opracowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne zestawów efektywnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Logosyczanki.

Urozmaicony dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne naukowe książki z obszaru różnych dziedzin takich jak: logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Opracowania wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 31- Jagoda I Janek W Trójmieście - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK