Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 30- JAGODA I JANEK NA LITWIE

Cena:

9,85 

Na stanie

AE053

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 30 – Jagoda I Janek na Litwie

„Oto ostatnia podróż Janka i Jagody. Przed rozpoczęciem lektury warto przygotować encyklopedię, by można było poszukać informacji o postaciach historycznych wymienionych w tekście.

Pytania, jakie dorośli zadają dzieciom po zapoznaniu się z treścią książeczki, powinny także uczyć niezależnego myślenia. Chodzi przede wszystkim o uświadomienie Przedszkolakowi, że może próbować samodzielnie wyjaśniać zjawiska i obserwowane fakty. Stąd pojawiają się pytania typu jak myślisz? Taki sposób spędzania czasu z dzieckiem buduje wiarę w jego własne możliwości i kształtuje osobowość”.

Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Firma Wydawnictwo Edukacyjne nieustannie działa na krajowym rynku już od niemal 30 lat. Wybitną jakość opracowywanych przez WE materiałów dydaktycznych umoliwia między innymi bezpośrednia współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE zapewnia materiały edukacyjne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez WE artykułów owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych zestawów materiałów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Baw się z nami sylabami oraz Karty diagnozy.

Urozmaicony dorobek wydawniczy marki jest bogaty w popularne specjalistyczne książki z obszaru różnych dziedzin takich jak: gerontologia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Książki redakcji WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK