Kocham Czytać. Zeszyt 29- Jagoda I Janek W Portugalii

Cena:

12,99 

Na stanie

AE052

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 29 – Jagoda I Janek w Portugalii

„Bohaterowie geograficznej serii tym razem wybrali się do Portugalii. Aby pobudzić zainteresowanie dziecka, warto wspólnie odnaleźć położenie tego kraju na mapie Europy lub na globusie. Można wówczas porównać wielkość Portugalii i Polski, wskazać na różnice w kształcie, pokazać długość wybrzeża morskiego i obszar górzysty. Rozmowa, podjęta jeszcze przed rozpoczęciem czytania, pozwoli dziecku uruchomić wyobraźnię.

Potem, dzięki ilustracjom będzie można porozmawiać o tym, czy nasze wyobrażenia są zgodne z prawdą”.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Marka WE skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Wybitną jakość dostarczanych przez markę materiałów umoliwia między innymi ścisła współpraca z licznymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Akademia Ignatium w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydawnictwo WE dostarcza artykuły edukacyjne przydatne w pomocy najmłodszym dotkniętym różnymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z dostarczanych przez w/w markę artykułów efektywnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®.

Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą np.: Kocham czytać prof. Jagody Cieszyńskiej, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.
Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w popularne specjalistyczne monografie z zakresu przeróżnych dziedzin tj.np.: logopedia, nauki społeczne oraz media i komunikacja. Publikacje redakcji WE były częstokrotnie wyróżniane i nagradzane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 29- Jagoda I Janek W Portugalii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK