Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 28- JAGODA I JANEK W SŁOWACJI

Cena:

12,50 

Na stanie

AE051

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 28 – Jagoda I Janek w Słowacji

„Podróże Janka i Jagody są doskonałym pretekstem do wprowadzenia podstawowych pojęć historycznych i geograficznych. Znakomicie ułatwi to naukę w szkole. Nie chodzi tylko o osłuchanie się z terminami, ale także o rozbudzenie chęci nabywania wiedzy z książek i samodzielnego poszukiwania źródeł informacji. Bardzo ważne dla rozwoju młodych ludzi jest poznawanie historii, kultury, przyrody i geografii naszych najbliższych sąsiadów. Książeczka Jagoda i Janek w Słowacji pozwoli zwrócić uwagę dzieci na piękno przyrody tatrzańskiej”.


Autor jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Znakomitą jakość opracowywanych przez wydawnictwo materiałów dydaktycznych zapewnia m.in. bliska współpraca z rozmaitymi placówkami akademickimi z całego kraju, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Uniwersytet Śląski, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo zapewnia pomoce edukacyjne niezbędne w pomocy najmłodszym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez w/w markę narzędzi owocnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji materiałów oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne należą między innymi: seria logopedyczna Kocham czytać, Bajki bez końca, Kocham się uczyć oraz Logosyczanki.

Bogaty dorobek wydawniczy marki obfituje w cenione specjalistyczne monografie z obszaru przeróżnych dziedzin takich jak: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Publikacje wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane w środowiskach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 28- JAGODA I JANEK W SŁOWACJI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 28- JAGODA I JANEK W SŁOWACJI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK