Kocham Czytać. Zeszyt 27- Jagoda I Janek W Niemczech

Cena:

12,99 

Na stanie

AE050

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 27 – Jagoda I Janek w Niemczech

Zeszyt 27. to kolejna książeczka z cyklu geograficznego serii logopedycznej „Kocham Czytać”. Jagoda i Janek w czasie kolejnej podróży odwiedzają Niemcy.
Ten zeszyt, podobnie jak i kolejne, pomoże dziecku opanować ważne umiejętności – płynnego czytania, zapamiętywania istotnych informacji i przekazywania ich podczas rozmowy.
Teksty zawarte w zeszycie pozwolą dziecku na aktywne, samodzielne uczenie się, a ponadto będą okazją do przekazywania sądów, ocen moralnych i postaw etycznych, a więc pozwolą na wprowadzenie elementu wychowania.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Okładka broszurowa


Dostępne w sklepie również są zestawy zeszytów:

  • Zestaw I https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-118gratisporadnik-i-kolorowanka-p-202.html
  • Zestaw II https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-zeszytowpodroze-jagody-i-janka-gratis-gra-planszowa-p-204.html
  • Zestaw III https://juniora.pl/kocham-czytac-pakiet-18-zeszytow-3148-gratis-dwustronna-kolorowa-mapa-polski-p-1582.html

Wydawnictwo Edukacyjne aktywnie funkcjonuje na polskim rynku już od niemal 30 lat. Znakomitą jakość wydawanych przez wydawnictwo publikacji umoliwia m.in. bezpośrednia współpraca z rozmaitymi ośrodkami badawczymi z całego kraju, np.: Uniwersytet Jagieloński, Uniwersytet Gdański, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE zapewnia materiały szkoleniowe przydatne w pomocy dzieciom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z oferowanych przez Wydawnictwo Edukacyjne artykułów skutecznie wykorzystuje się w pracy z Metodą Krakowską®.

Do najpopularniejszych zestawów artykułów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: Kocham Czytać, Bajki bez końca, Ćwiczenia artykulacyjne oraz Słucham i wymawiam.
Niezwykle bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne specjalistyczne książki z zakresu przeróżnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, psychologia oraz pedagogika. Publikacje redakcji WE były wielokrotnie nagradzane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Zeszyt 27- Jagoda I Janek W Niemczech - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK