Nazwa produktu:

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 13- SYLABY 11 (CZ/DZ)

Cena:

12,50 

Na stanie

AE036

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 13 – Sylaby 11 ( CZ/DZ )

W kolejnej książeczce pojawiają się nowe sylaby z cz i dż. Tradycyjnie już, pod koniec zeszytu, Autorka proponuje samodzielne czytanie słów i zdań z nowo poznanymi literami. Oglądając z dzieckiem obrazki, ma się także doskonałą okazję do przekazywania wiadomości o otaczającym świecie. Można wówczas bez nadmiernego dydaktyzmu mówić o tym co dobre a co złe, dając małemu czytelnikowi podstawy etyki, ucząc go empatii i życzliwości dla ludzi.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

Wydawnictwo WE nieustannie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość wydawanych przez wydawnictwo publikacji zapewnia między innymi ścisła współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce edukacyjne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez w/w markę zestawów efektywnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: Kocham czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne naukowe książki z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 13- SYLABY 11 (CZ/DZ)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 13- SYLABY 11 (CZ/DZ) - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

KOCHAM CZYTAĆ. ZESZYT 13- SYLABY 11 (CZ/DZ) - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK