Nazwa produktu:

Kocham Czytać. Zeszyt 13- Sylaby 11 (Cz/Dz)

Cena:

12,99 

Na stanie

AE036

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Zeszyt 13 – Sylaby 11 ( CZ/DZ )

W kolejnej książeczce pojawiają się nowe sylaby z cz i dż. Tradycyjnie już, pod koniec zeszytu, Autorka proponuje samodzielne czytanie słów i zdań z nowo poznanymi literami. Oglądając z dzieckiem obrazki, ma się także doskonałą okazję do przekazywania wiadomości o otaczającym świecie. Można wówczas bez nadmiernego dydaktyzmu mówić o tym co dobre a co złe, dając małemu czytelnikowi podstawy etyki, ucząc go empatii i życzliwości dla ludzi.


Autor Jagoda Cieszyńska
Liczba stron 20
Oprawa broszurowa


Dostępne w sklepie są również zeszyty z zestawach:

Wydawnictwo WE nieustannie działa na krajowym rynku już od blisko trzech dekad. Znakomitą jakość wydawanych przez wydawnictwo publikacji zapewnia między innymi ścisła współpraca z ważnymi placówkami naukowymi z całej Polski, np.: Uniwersytet Jagieloński, Akademia Ignatium, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wydawnictwo WE opracowuje pomoce edukacyjne przydatne w pomocy dzieciom i dorosłym dotkniętym rozmaitymi zaburzeniami oraz schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Niektóre z dostarczanych przez w/w markę zestawów efektywnie wykorzystuje się w terapii Metodą Krakowską®. Do najpopularniejszych kolekcji artykułów oferowanych przez wydawnictwo zaliczyć można między innymi: Kocham czytać, Kocham mówić, Kocham się uczyć oraz Słucham i wymawiam.

Obszerny dorobek wydawniczy firmy obfituje w liczne naukowe książki z obszaru różnych dziedzin tj.: szeroko pojęta logopedia, nauki społeczne oraz pedagogika. Publikacje wydawnictwa WE były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w środowiskach akademickich.

Kocham Czytać. Zeszyt 13- Sylaby 11 (Cz/Dz) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK