Kocham Czytać. Pakiet 18 Zeszytów (31-48) Gratis! Dwustronna Kolorowa Mapa Polski

Cena:

182,00 

Na stanie

AE097

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kocham Czytać. Pakiet 18 Zeszytów  31- 48 ) Gratis! Dwustronna Kolorowa Mapa Polski

to trzecia część serii logopedycznej “Kocham Czytać” autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Książeczki opowiadają o polskich miastach, ważnych historycznie miejscach, interesujących przyrodniczo zakątkach naszej ojczyzny, regionalnych potrawach i tradycjach. Są znakomitą zachęta do podejmowania ciekawych tematów rozmów, samodzielnego stawiania pytań przez dzieci i wspólnego poszukiwania odpowiedzi. To czytanie i nauka poprzez wspaniałą twórczą zabawę.

W zestawie znajduje się pakiet 18 zeszytów (31-48) w pudełku + GRATIS dwustronna kolorowa mapa Polski.

Seria logopedyczna przeznaczona jest:
– do wczesnej nauki czytania dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz starszych – zagrożonych dysleksją, wadami wymowy,
– do nauki czytania dla dzieci dwujęzycznych,
– do nauki o Polsce w szkołach polonijnych.

Dzieci odwiedzają Trójmiasto, Rabkę Zdrój i Zakopane, Nową Rudę i Wrocław, Bydgoszcz i Toruń, Warszawę i Ciechanów, Białystok i Mikołajki, Kraków i Wieliczkę, Poznań i Gniezno, Lublin i Zamość, Szczecin i Świnoujście, Koszalin i Kołobrzeg, Zieloną Górę i Żagań, Olsztyn i Elbląg, łódź i Łęczycę, Rzeszów i Łańcut, Nyse i Opole, Katowice i Żywiec, Kielce i Sandomierz.

Dołączona do zestawu dwustronna mapa Polski w dużym formacie pomaga dziecku w poznawaniu ojczystego kraju. Jej czytanie jest pierwszą praktyczną lekcją geografii. To znakomity pomysł wizualizacji wycieczek i zapamiętywania poznanych wcześniej informacji.

Dostępne w sklepie również zestawy zeszytów w częściach:
Zestaw I: części od 1 do 18
Zestaw II- części od 19 do 30

Wydawnictwo WE skutecznie funkcjonuje na krajowym rynku już niemal 30 lat. Doskonałą jakość wydawanych przez markę materiałów dydaktycznych zapewnia między innymi bliska współpraca z ważnymi placówkami akademickimi z całej Polski, np.: Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, a także Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Wydawnictwo oferuje artykuły logopedyczne niezbędne w pomocy osobom dotkniętym różnymi zaburzeniami i schorzeniami (np. Afazja, autyzm czy choroba Alzheimera). Wiele z opracowanych przez w/w markę zestawów skutecznie stosuje się w pracy z Metodą Krakowską®. Do niezwykle popularnych kolekcji materiałów oferowanych przez wydawnictwo należą np.: seria logopedyczna Kocham czytać, Kocham mówić, Baw się z nami sylabami oraz Słucham i wymawiam.

Bogaty dorobek wydawniczy marki jest bogaty w liczne naukowe monografie z zakresu różnych dziedzin takich jak: logopedia, psychologia oraz media i komunikacja. Opracowania redakcji WE były systematycznie nagradzane i wyróżniane w kręgach naukowych.

Kocham Czytać. Pakiet 18 Zeszytów (31-48) Gratis! Dwustronna Kolorowa Mapa Polski - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK