Nazwa produktu:

Klocki Wielofunkcyjne

Cena:

180,00 

Na stanie

AA097

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Klocki Wielofunkcyjne

to zestaw edukacyjny i terapeutyczny, który stymuluje i rozwija funkcje poznawcze dziecka. Zabawa klockami wykorzystuje prymarne umiejętności wzrokowe takie jak łatwość patrzenia na wzór, patrzenie na wzór przypominający szachownicę, wodzenie wzrokiem po krawędziach klocka, wzoru, wykorzystanie kontrastów barw powstałych z łączenia kolorów: czarnego, białego, żółtego, czerwonego.

Klocki przeznaczone są dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością, z zaburzeniami rozwojowymi, z dysleksją, z trudnościami w nauce czytania oraz koncentracji uwagi. To również doskonały materiał w pracy w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, jako materiał startowy, przede wszystkim dla dzieci w wieku przedszkolnym. Może być też wykorzystany w szkole podstawowej, jako pomoc do zajęć rewalidacyjnych, wyrównawczych.

Propozycje zadań dostarczają odpowiednie formy aktywności potrzebne do normalnego rozwoju. Rozwijają percepcje wzrokową, słuchową, motoryczną. Stymulują mechanizmy lewopółkulowe. Usprawniają myślenie, pamięć i koncentrację uwagi. Kształtują umiejętności matematyczne.

Zestaw zawiera:

– 40 bukowych klocków 3 x 3 cm w czterech kolorach (biały, czarny, żółty, czerwony),
– zeszyt ćwiczeń, format A4, ilość stron – 48, druk kolor,
– wzory do ćwiczeń, format A5, ilość kartek – 64, druk kolor,
– karty wzorów,
– twarde opakowanie.

Zestaw Klocki wielofunkcyjne pochodzi z asortymentu polskiego wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza ponad sto produktów wspierających pracę edukacyjną z najmłodszymi. W naszym sklepie internetowym pomagamy rodzicom i terapeutom w zdobyciu komplementarnych pomocy nieodzownych w terapii wg Metody Krakowskiej®, duża część z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Kolekcja wydawnictwa Arson zawiera np: pomoce terapeutyczne, rozmaite ćwiczenia słuchowe, a także ćwiczenia ogólnorozwojowe. Chociaż w naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu zestawów mających zastosowanie w terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to dużo tych kolekcji idealnie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Artykuły marki Arson znajdą Państwo w naszym sklepie online między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe – szeregi, wyrażenia dźwiękonaśladowcze, kategoryzacje, analiza i synteza wzrokowa oraz książki. Masz jakieś pytania odnośnie zestawu Klocki wielofunkcyjne? Gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Klocki Wielofunkcyjne - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK