Nazwa produktu:

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ- WIOSNA

Cena:

19,50 

Na stanie

HA088

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Każdego Dnia Mówię WięcejWiosna

Książki z serii Każdego dnia mówię więcej mogą być pomocą do codziennej terapii i zabawy zarówno dla specjalistów (logopedów, pedagogów, terapeutów), jak i dla rodziców.

Zamieszczone w publikacji obrazki zostały dostosowane do specyfiki pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami – są odpowiednio duże, pozbawione tła i zbędnych szczegółów. Każdy obrazek jest podpisany, dzięki czemu dziecko nieświadomie zapamiętuje obraz wyrazu. Litery w podpisach są koloru czerwonego – przykuwającego uwagę nawet maluchów.

Produkt KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJWIOSNA dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl zgromadziliśmy wiele najrozmaitszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia działa na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeśli szukasz solidnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ- WIOSNA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ- WIOSNA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK