Nazwa produktu:

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – SZKOŁA

Cena:

19,50 

Na stanie

HA380

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Każdego dnia mówię więcej – Szkoła. Materiały edukacyjne dla uczniów ze specjalistycznymi potrzebami i trudnościami w komunikacji.

Publikacje z serii Każdego Dnia Mówię Więcej mogą być pomocą do codziennej terapii i zabawy zarówno dla specjalistów (logopedów, pedagogów, terapeutów), jak i dla rodziców. Zamieszczone w książkach obrazki zostały dostosowane do specyfiki pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami – są odpowiednio duże, w większości pozbawione tła i zbędnych szczegółów. Każdy rysunek jest podpisany, dzięki czemu dziecko nieświadomie zapamiętuje obraz wyrazu. Litery w podpisach są koloru czerwonego – przykuwającego uwagę nawet maluchów. Zastosowano pismo bezszeryfowe, uznawane za najodpowiedniejsze dla małych dzieci lub dzieci niepełnosprawnych.


Część zatytułowana Szkoła ma na celu nie tylko wyuczenie nazw obiektów przedstawionych na obrazkach. Książka służy przede wszystkim przygotowaniu dzieci do nauki w nowej przestrzeni. Dzięki ilustracjom i krótkim opisom przedszkolaki zauważą różnice pomiędzy ich dotychczasowym miejscem nauki – przedszkolem – a zupełnie nowym budynkiem, jakim jest szkoła. Pozycja ta może pomóc szczególnie dzieciom z autyzmem, dla których wszelkie zmiany w otoczeniu stanowią źródło stresu. Dzięki konkretnym informacjom zawartym na każdej stronie będą one miały możliwość wcześniejszego przygotowania się do zmian.

40 stron A4

Autor: Kłodnicka Olga

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – SZKOŁA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – SZKOŁA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK