Nazwa produktu:

Każdego Dnia Mówię Więcej – Jesień

Cena:

19,50 

Na stanie

HA089

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Każdego Dnia Mówię Więcej – Jesień

 

 

 

Książki z serii Każdego dnia mówię więcej mogą być pomocą do codziennej terapii i zabawy zarówno dla specjalistów (logopedów, pedagogów, terapeutów), jak i dla rodziców. Zamieszczone w publikacji obrazki zostały dostosowane do specyfiki pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami – są odpowiednio duże, pozbawione tła i zbędnych szczegółów. Każdy obrazek jest podpisany, dzięki czemu dziecko nieświadomie zapamiętuje obraz wyrazu. Litery w podpisach są koloru czerwonego – przykuwającego uwagę nawet maluchów.

Produkt KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – JESIEŃ dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy sporo najróżniejszych pomocy dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Każdego Dnia Mówię Więcej – Jesień - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK