Nazwa produktu:

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – JESIEŃ

Cena:

19,50 

Na stanie

HA089

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Każdego Dnia Mówię Więcej – Jesień

 

 

 

Książki z serii Każdego dnia mówię więcej mogą być pomocą do codziennej terapii i zabawy zarówno dla specjalistów (logopedów, pedagogów, terapeutów), jak i dla rodziców. Zamieszczone w publikacji obrazki zostały dostosowane do specyfiki pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami – są odpowiednio duże, pozbawione tła i zbędnych szczegółów. Każdy obrazek jest podpisany, dzięki czemu dziecko nieświadomie zapamiętuje obraz wyrazu. Litery w podpisach są koloru czerwonego – przykuwającego uwagę nawet maluchów.

Produkt KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – JESIEŃ dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy sporo najróżniejszych pomocy dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – JESIEŃ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – JESIEŃ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK