Karty Pracy Z Ćwiczeniami Korekcyjno-Kompensacyjnymi. Klasa 1-3.

Cena:

45,00 

Na stanie

HA221

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYMI KLASA 1-3

Ćwiczenia w tej teczce zostały podzielone na sześć działów dotyczących umiejętności, z którymi uczniowie w wieku wczesnoszkolnym najczęściej mają problemy. Są to:

• sprawność manualna,

• grafomotoryka,

• percepcja wzrokowa,

• percepcja słuchowa,

• pisanie,

• czytanie.

Produkt KARTY PRACY Z ĆWICZENIAMI KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYMI został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy mnóstwo najrozmaitszych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Karty Pracy Z Ćwiczeniami Korekcyjno-Kompensacyjnymi. Klasa 1-3. - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK