Nazwa produktu:

Karty Pracy Na Koncentrację- Edukacja Wczesnoprzedszkolna

Cena:

44,00 

Na stanie

HA110

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Karty Pracy Na Koncentrację – Edukacja Wczesnoprzedszkolna

Publikacja zawiera 100 kart pracy z ćwiczeniami na koncentrację.

Koncentracja to umiejętność, którą powinien posiadać każdy uczeń. Bez niej żadne dziecko nie może efektywnie się uczyć i uczestniczyć w lekcjach. Ważne jest więc, aby wszyscy uczniowie, a szczególnie ci, którzy mają problemy z koncentracją, systematycznie wykonywali różnego rodzaju ćwiczenia kładące nacisk na usprawnianie tej umiejętności.

Zadania znajdujące się w tej publikacji zostały przygotowane dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W większości opierają się na materiale obrazkowym (w kilku ćwiczeniach również na materiale literowym i wyrazowym). Wykorzystane ilustracje w przeważającej części są kolorowe, dzięki czemu karty będą bardziej atrakcyjne dla dzieci.

Produkt KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy mnóstwo najrozmaitszych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska i Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz rzetelnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Karty Pracy Na Koncentrację- Edukacja Wczesnoprzedszkolna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK