Nazwa produktu:

KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

Cena:

44,00 

Na stanie

HA115

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ –  EDUKACJA PRZEDSZKOLNA

Publikacja zawiera 100 kart pracy z ćwiczeniami na koncentrację.
Koncentracja to umiejętność, którą powinno posiadać każde dziecko. Bez niej nikt nie może efektywnie się uczyć i uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. Ważne jest więc, aby wszystkie dzieci, a szczególnie te, które mają problemy z koncentracją, systematycznie wykonywały ćwiczenia kładące nacisk na usprawnianie tej umiejętności. Zadania znajdujące się w tej publikacji zostały przygotowane dla dzieci w wieku przedszkolnym. Opierają się na materiale obrazkowym. Wykorzystane ilustracje w przeważającej części są kolorowe, dzięki czemu karty będą bardziej atrakcyjne dla dzieci.

Produkt KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy wiele najróżniejszych materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

KARTY PRACY NA KONCENTRACJĘ- EDUKACJA PRZEDSZKOLNA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK