Językowa Interpretacja Świata W Wypowiedziach Osób Z Zespołem Aspergera

Cena:

64,99 

Na stanie

AC024

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Językowa Interpretacja Świata w Wypowiedziach Osób z Zespołem Aspergera

Książka została napisana przede wszystkim z myślą o osobach z zespołem Aspergera, aby pomóc terapeutom, rodzicom i nauczycielom rozpoznawać, leczyć i rozumieć opisane zaburzenia rozwoju. Powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie praktyczne autorki w prowadzeniu diagnozy i terapii dzieci z ZA. Zawiera informacje dotyczące neurobiologicznych przyczyn syndromu Aspergera, jakościowe kryteria diagnozy oraz wskazówki pozwalające programować oddziaływania terapeutyczne.

Szczególne miejsce w publikacji zajmuje opis językowych zachowań osób z ZA, uznawanych przez autorkę za wysoce diagnostyczne. Pracę cechuje “szeroki zakres prezentowanych zagadnień; oryginalny, nieschematyczny, bogaty język […], aktualność omawianej tematyki” (z recenzji prof. zw. dr hab. Anny Kowalskiej).


ISBN: 978-83-931685-3-8
Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej
Ilość stron: 280
Wydanie: I
Okładka: miękka


Książka “Językowa interpretacja świata w wypowiedziach osób z zespołem Aspergera” opracowana została przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie artykuły proponowane przez niniejszą placówkę stanowią fundamentalną część oferowanego przez nas asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z odnalezieniem wszystkich materiałów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® od lat jest z powodzeniem wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, zespołu downa czy alalii. Przede wszystkim polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania – samogłoski oraz nauka zabawy. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje także przeróżne warsztaty, szkolenia oraz webinary kierowane do rodziców a także nauczycieli.

Językowa Interpretacja Świata W Wypowiedziach Osób Z Zespołem Aspergera - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK