Jedno Słowo – Dwa Znaczenia

Cena:

27,00 

Na stanie

HA188

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Jedno Słowo – Dwa Znaczenia

to materiał obrazkowy do zabawy z homonimami to zestaw, który powstał z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej z zaburzeniami komunikacji językowej występującymi w wyniku dysleksji, obniżonej sprawności intelektualnej, niedosłuchu oraz dwujęzyczności.

Jest również polecany dla osób dorosłych, które wymagają treningu językowego lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł. Z zestawu homonimów mogą korzystać osoby dorosłe, u których występują zespoły otępienne, choroba Alzheimera czy afazja. Zestaw z pewnością dobrze będzie służyć nauczycielom, logopedom i terapeutom w ich pracy nad kształceniem systemu semantycznego (nazywanie rzeczowników) oraz syntaktycznego (budowanie zdań z wykorzystaniem różnych znaczeń homonimów). Karty mogą być więc pomocne nie tylko w trakcie zajęć logopedycznych czy rewalidacyjnych, ale również podczas ćwiczeń z dzieckiem w zaciszu domowym.

Produkt Jedno słowo – dwa znaczenia dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy mnóstwo przeróżnych pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma skutecznie działa na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jedno Słowo – Dwa Znaczenia - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK