Nazwa produktu:

Jeden Z Wielu

Cena:

15,50 

Na stanie

HA081

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Jeden Z Wielu

to publikacja, która pomaga rozwijać u dzieci spostrzegawczość oraz uczy różnicować emocje, stany i czynności wykonywane przez ludzi.

Na każdej stronie znajdują się cztery zdjęcia. Trzy z nich przedstawiają taką samą emocję lub czynność; jedno jest inne – obrazuje emocję czy czynność przeciwstawną lub podobną. Zadanie dziecka polega na wskazaniu zdjęcia, które nie pasuje. W udzieleniu prawidłowej odpowiedzi pomogą uczniowi polecenia i pytania pomocnicze. Na ostatnich stronach książki zwiększono trudność zadania, umieszczając po sześć zdjęć, spośród których dziecko ma wybrać jedno niepasujące.

Książka zawiera 64 kolorowe strony w formacie A4.

Produkt Jeden z wielu został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy setki materiałów GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, grafomotoryka oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Jeden Z Wielu - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK