Nazwa produktu:

JAKA TO EMOCJA?

Cena:

27,01 

Na stanie

HA041

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Jaka To Emocja?

to zestaw edukacyjny oraz świetna pomoc do terapii, która przybliża dzieciom zagadnienia emocji i stanów emocjonalnych w atrakcyjnej formie.

Pudełko zawiera 50 dwustronnych kart. Na awersie każdej karty znajduje się zdjęcie przedstawiające osobę lub osoby, które wyrażają jakąś emocję (np. radość, złość, miłość, smutek). Na rewersie umieszczono trzy zabawne buźki, z których tylko jedna pasuje do emocji pokazanej na pierwszej stronie karty. Zadaniem dziecka jest nazwanie emocji i wskazanie jej wśród buziek.

Produkt Jaka to emocja? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora skompletowaliśmy setki przeróżnych pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska oraz Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz wiarygodnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „JAKA TO EMOCJA?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAKA TO EMOCJA? - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

JAKA TO EMOCJA? - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK