Ja I Moje Otoczenie. Podręcznik

Cena:

27,00 

Na stanie

HA240

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JA I MOJE OTOCZENIE. PODRĘCZNIK

DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz mających trudności w uczeniu się. Materiał opracowano z uwzględnieniem zmian zachodzących w przyrodzie, ważnych wydarzeń oraz cyklu życia człowieka.Publikacja zawiera duże zdjęcia i ilustracje oraz teksty zapisane wielkimi literami. Jest tak skonstruowana, aby nauczyciel miał wiele możliwości jej zastosowania, w zależności od umiejętności i potrzeb uczniów.

Produkt JA I MOJE OTOCZENIE PODRĘCZNIK dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy wiele przeróżnych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa i Barbara Zakrzewska. Jeśli potrzebujesz solidnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Ja I Moje Otoczenie. Podręcznik - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK