Nazwa produktu:

Ja I Moje Otoczenie Część 4

Cena:

39,50 

Na stanie

HA224

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 4

KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się.

Materiał można wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych. Karty będą przydatne również rodzicom do pracy z dziećmi w domu. Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN.

CZĘŚĆ 4 zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • cech charakterystycznych lata,
  • domu, pomieszczeń i obowiązków domowych,
  • ważnych świąt przypadających na okres lata,
  • budowy ciała człowieka, zmysłów i emocji,
  • bezpieczeństwa i telefonów alarmowych,
  • wakacji i podróżowania.

Autor: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska
100 kart A4

Produkt JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 4 dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy wiele najróżniejszych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Grażyna Wasilewicz. Jeśli potrzebujesz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Ja I Moje Otoczenie Część 4 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK