Nazwa produktu:

Ja I Moje Otoczenie Część 2

Cena:

39,50 

Na stanie

HA210

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 2

– KARTY PRACY DLA UCZNIÓW Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ

Karty pracy powstały z myślą o nauczycielach i terapeutach pracujących z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się.

Materiał można wykorzystywać jako pomoc edukacyjną w szkołach specjalnych, klasach integracyjnych, na zajęciach rewalidacyjnych. Karty będą przydatne również rodzicom do pracy z dziećmi w domu.

Treść kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i jest zgodna z podstawą programową MEN.

CZĘŚĆ 2 zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • ważnych świąt przypadających na okres zimy,
  • kalendarza: pór roku, miesięcy, dni tygodnia,
  • cech charakterystycznych zimy,
  • odpowiedniego ubioru,
  • zdrowego trybu życia,
  • członków rodziny,
  • zwierząt w okresie zimy.

Autorki: Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska
Teczka A4 – 88 kart

Produkt JA I MOJE OTOCZENIE. CZĘŚĆ 2 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy sporo najrozmaitszych materiałów Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Marta Wiśniewska. Jeśli poszukujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Ja I Moje Otoczenie Część 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK