Nazwa produktu:

Ilustrowane Karty Do Nauki Zachowań Społecznych

Cena:

63,00 

Na stanie

HA284

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ILUSTROWANE KARTY DO NAUKI ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH.

  • ZESTAW DLA DZIECI W WIEKU 7–14 LAT

Prezentowany zestaw to pomoc terapeutyczna, która z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno podczas treningów umiejętności społecznych z dziećmi w wieku 7–14 lat, jak i w domu, podczas zabawy. Jego głównym celem jest pomoc dziecku w rozróżnieniu zachowań społecznie pożądanych i nieakceptowalnych oraz uświadomienie mu, w jaki sposób nasze zachowanie może wpływać na relacje z innymi.

Zestaw składa się z:

– 30 kolorowych kart z ilustracjami przedstawiającymi różne zachowania społeczne;

– 9 kolorowych żetonów z opisami różnych codziennych sytuacji;

– 12 kart z opisami zadań i pytaniami;

– 3 planszy z określeniami częstotliwości: „zawsze”, „często”, „nigdy”;

– instrukcji z opisami zabaw.

Autorka: Paulina Pawłowska

Produkt ILUSTROWANE KARTY DO NAUKI ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy wiele najróżniejszych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska i Sławomir Wrzesiński. Jeśli potrzebujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Ilustrowane Karty Do Nauki Zachowań Społecznych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK