Nazwa produktu:

Iga Poznaje Matematykę. Zadania Matematyczne Dla Dzieci W Wieku 5-7 Lat

Cena:

58,00 

Na stanie

AI322

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Iga poznaje matematykę” – zestaw kart pracy z zadaniami z matematyki w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Autorka opracowała karty ćwiczeń wprowadzające dzieci w świat matematyki. Pomoc dydaktyczna przeznaczona jest dla kreatywnych nauczycieli przedszkolnych, wczesnoszkolnych, terapeutów oraz troskliwych rodziców.

Gotowy materiał ze 135 zadaniami matematycznymi do pracy z dziećmi w grupie bądź indywidualnie.

• Proste zadania z kolorowymi ilustracjami.

• Stopniowany poziom trudności zagadek, który powoli wprowadza dzieci w świat zadań ze świata matematyki. Zaczynają się od prostych ćwiczeń na logiczne myślenie (stosunki przestrzenne i cechy wielkościowe) a kończą na konkretnych zadaniach matematycznych z treścią (przeliczanie elementów, dodawanie i odejmowanie, figury geometryczne).

• Karty zadań są zebrane luźno w teczce, co ułatwia kserowanie ich dla chętnych dzieciaków.

• W zestawie znajdują się karty odpowiedzi, z których mogą korzystać starsze dzieci. A dzięki zapisanym na osobnej kartce prawidłowym wynikom, dzieci same mogą sprawdzić jak sprostały matematycznym zadaniom.

• Zadania świetnie sprawdzą się na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych i korekcyjno-kompensacyjnych

• Genialne dobrane zadania zachęcają dzieci do polubienia i cieszenia się z nauki matematyki.

Zawartość teczki:

– 45 kart zadań z dziedziny matematyki

– karta do odpowiedziom

– 2 karty z odpowiedziami (wersja łatwiejsza i trudniejsza)

Kup i ciesz się razem z dzieciakami zagadkami ze świata matematyki!

Autor: Małgorzata Podleśna

IGA POZNAJE MATEMATYKĘ” to ćwiczenia dla najmłodszych dostarczane przez wieloletnie znane polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach terapeutycznych. W naszym serwisie prezentujemy niemal 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: demencja, zespół downa czy choroba Alzheimera. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia również naukową literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz psychologów. Liczne pomoce z asortymentu w/w marki znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w różnych kategoriach, między innymi: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również różnego typu szkolenia i webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwojowych. Pomoce dydaktyczne tej marki bardzo dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy w terapii według Metody Krakowskiej®. Do sprawdzonych produktów wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, O co chodzi?, Moje sylabki, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Iga Poznaje Matematykę. Zadania Matematyczne Dla Dzieci W Wieku 5-7 Lat - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK