Nazwa produktu:

Hela I Tomek – Seria 5 Książeczek Dla Najmłodszych Dzieci

Cena:

78,00 

Na stanie

HA073

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

HELA I TOMEK – Seria 5 Książeczek Dla Najmłodszych Dzieci 

to seria 5 książeczek dla najmłodszych – świetna pomoc terapeutyczna i dydaktyczna. W zestawie znajdują się książki – Co robi Tomek rano?, Hela i Tomek, Pora na sen, Tomek jest chory, Urodziny Heli.Seria jest adresowana do dzieci 2- i 3-letnich oraz starszych, u których rozwój mowy przebiega trochę wolniej niż u rówieśników.
Celem publikacji jest:
– poszerzanie zasobu słownictwa związanego z prostymi sytuacjami dnia codziennego,
– zdobywanie umiejętności rozumienia czytanego tekstu oraz prowadzenia dialogu.

W publikacjach zamieszczono elementy ruchome, które mają na celu wzmocnić motywację do podjęcia przez dziecko aktywności intelektualnej, a przede wszystkim pomóc mu w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Książeczki zawierają komplety obrazków do wycięcia i rzepów do naklejania.

Zestaw zawiera:
– 5 książeczek na spirali (łącznie 152 strony) w pudełku,
– 89 rzepów – kółek.

Produkt HELA I TOMEK dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy sporo najrozmaitszych pomocy terapeutycznych grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska oraz Grażyna Wasilewicz. Jeżeli szukasz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Hela I Tomek – Seria 5 Książeczek Dla Najmłodszych Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK